ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

Δευτέρα 15 Απριλίου 2024

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ IV – ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ

Κατασκευή, επισκευή και συντήρηση αθλητικών εγκαταστάσεων των Δήμων

ΑΒΔΗΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟΤΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ ΘΑΣΟΥ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΘΕΡΜΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΘΕΡΜΟΥ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ
ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΗΒΑΙΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (τροπ.)
ΑΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΘΗΡΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΑΣΜΟΥ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ
ΑΓΡΑΦΩΝ ΙΗΤΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΘΑΚΗΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΙΓΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΠΑΞΩΝ
ΑΚΤΙΟΥ – ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΥ – ΘΕΣΠΙΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΡΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) ΠΑΤΡΕΩΝ
ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΜΑΡΙΟΥ ΚΑΝΤΑΝΟΥ – ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
(τροπ.74294/03-09-2023)
ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΜΟΡΓΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ (τροπ.) ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΗΡΩΙΚΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΑΣΟΥ ΠΗΝΕΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΟΡΟΥ
ΑΝΑΦΗΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΚΥΛΛΗΝΗΣ ΚΕΑΣ ΠΡΕΣΠΩΝ
ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ – ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΝΔΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΥΔΝΑΣ – ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ & ΔΙΑΠΟΝΤΙΩΝ ΝΗΣΩΝ | ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ: ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ / ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ / ΣΑΜΗΣ ΠΥΛΗΣ
ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΝΕΣΤΟΡΟΣ
ΑΡΓΙΘΕΑΣ ΚΙΛΕΛΕΡ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΡΓΟΥΣ – ΜΥΚΗΝΩΝ ΚΙΛΚΙΣ ΠΩΓΩΝΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΚΙΜΩΛΟΥ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΡΡΙΑΝΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΑΡΤΑΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ
ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΧΑΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ)
ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ΣΑΜΟΥ: ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥ /ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΑΜΟΥ
ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ
ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΡΩΠΙΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΟΥ – ΒΟΧΑΣ ΚΥΘΗΡΩΝ ΣΕΡΙΦΟΥ
ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΥΘΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΒΙΑΝΝΟΥ ΚΥΜΗΣ – ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΣΗΤΕΙΑΣ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ ΚΩ ΣΙΘΩΝΙΑΣ
ΒΟΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΣΙΚΙΝΟΥ
ΒΟΛΒΗΣ ΛΑΜΙΕΩΝ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ
ΒΟΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΣΙΝΤΙΚΗΣ
ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ ΣΙΦΝΟΥ
ΒΟΡΕΙΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ ΛΕΒΑΔΕΩΝ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΕΙΨΩΝ ΣΚΟΠΕΛΟΥ
ΒΥΡΩΝΟΣ ΛΕΡΟΥ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ – ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΣΚΥΡΟΥ
ΓΑΥΔΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΛΗΜΝΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΟΡΤΥΝΑΣ ΛΟΚΡΩΝ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣΣ- ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΥΚΗΣ ΣΠΕΤΣΩΝ
ΔΑΦΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣΤροποποίηση
ΔΕΛΤΑ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΣΥΜΗΣ
ΔΕΛΦΩΝ (ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ) ΜΑΝΔΡΑΣ – ΕΙΔΥΛΛΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΛΙΜΝΗΣ – ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΝ
ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΤΑΝΑΓΡΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ ΤΕΜΠΩΝ
ΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΥ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ – ΣΑΠΩΝ ΤΗΛΟΥ
ΔΙΡΦΥΩΝ – ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤΗΝΟΥ
ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΑΡΑΧΟΒΑΣ – ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΤΟΠΕΙΡΟΥ
ΔΟΜΟΚΟΥ ΜΕΓΑΡΕΩΝ (τροπ.36880/28-4-2023)
(τροπ.36880/28-4-2023 OE)
ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΔΡΑΜΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣΤροποποίηση ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
ΔΩΔΩΝΗΣ ΜΗΛΟΥ ΥΔΡΑΣ
ΔΩΡΙΔΟΣ ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΟΣ ΦΑΙΣΤΟΥ
ΕΔΕΣΣΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΤΑΥΡΟΥ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΥΚΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΜΩΛΟΥ – ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΥ
ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΦΟΥΡΝΩΝ ΚΟΡΣΕΩΝ
ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΗΡΩΙΚΗΣ ΠΟΛΕΩΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΦΥΛΗΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΣΥΚΕΩΝ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ
ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ ΧΑΛΚΗΣ
ΖΑΓΟΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ) ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΖΑΧΑΡΩΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΖΗΡΟΥ ΝΕΜΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΖΙΤΣΑΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ ΗΡΩΙΚΗΣ ΝΗΣΟΥ ΨΑΡΩΝ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΣΤΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ ΩΡΩΠΟΥ
ΗΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΚΟΥΦΑ ΣΑΜΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ