ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

Σάββατο 20 Ιούλιος 2019

Περιφερειακές Διευθύνσεις Ιθαγένειας

Ειδική Γραμματεία Ιθαγένειας
Ειδικός Γραμματέας ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2131364985 / 6 egr.ithageneia@ypes.gr ΣΤΑΔΙΟΥ 27 101 83 ΑΘΗΝΑ
 
Κεντρική Διεύθυνση Ιθαγένειας
Προϊσταμένη Διεύθυνσης ΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2131361712 ithageneia@ypes.gr ΣΤΑΔΙΟΥ 31 105 59 ΑΘΗΝΑ
Τμήμα Καθορισμού ΡΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

kdi.grammateia@ypes.gr

Τμήμα Πολιτογράφησης ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τμήμα Συντονισμού & Τεκμηρίωσης ΣΑΡΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα Γραμματειακής Υποστήριξης & Αρχείου ΠΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πολιτών Κεντρικής Διεύθυνσης Ιθαγένειας (ώρες 10π.μ - 1μ.μ) (+30) 2131361919
 
Περιφερειακές Υπηρεσίες Ιθαγένειας
Αττική
Διεύθυνση Ιθαγένειας Αθηνών ΚΑΨΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2103258343 di.athinon@ypes.gr ΥΠΑΤΙΑΣ 6 105 56 ΑΘΗΝΑ
Τμήμα Καθορισμού ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ 2103258334
Τμήμα Πολιτογράφησης ΚΑΨΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2103252343
Τμήμα Γραμματείας ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2103258317
Διεύθυνση Ιθαγένειας Κεντρικού Τομέα & Δυτ. Αττικής ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2105200942 di.ktda@ypes.gr ΦΑΒΙΕΡΟΥ 58 104 37 ΑΘΗΝΑ
Τμήμα Καθορισμού ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2105200942
Τμήμα Πολιτογράφησης ΜΗΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2105200912
Τμήμα Γραμματείας ΚΑΛΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2105200941
Διεύθυνση Ιθαγένειας Βορείου Τομέα & Ανατ. Αττικής ΣΤΑΪΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2106600905 di.vtaa@ypes.gr ΛΕΩΦ. ΣΠΑΤΩΝ 65 153 44 ΓΕΡΑΚΑΣ
Τμήμα Καθορισμού ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2106600901
Τμήμα Πολιτογράφησης ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2106600903
Τμήμα Γραμματείας ΝΤΑΓΚΟΥΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2106600904
Διεύθυνση Ιθαγένειας Νοτίου Τομέα, Πειραιώς & Νήσων ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2104227468 di.ntpn@ypes.gr ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 5 185 45 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Τμήμα Καθορισμού ΖΟΡΜΠΑ ΕΛΕΝΗ 2104171233
Τμήμα Πολιτογράφησης ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2104227468
Τμήμα Γραμματείας ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2104224062
Θεσσαλία - Στερεά Ελλάδα
Διεύθυνση Ιθαγένειας Θεσσαλίας-Στερεάς Ελλάδας ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2413503629 di.theste@ypes.gr ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 111 41 336 ΛΑΡΙΣΑ
Τμήμα Καθορισμού ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2413503643
Τμήμα Πολιτογράφησης ΚΑΟΥΝΑ ΟΛΓΑ 2413503590
Τμήμα Γραμματείας ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2413503568
Τμήμα Ιθαγένειας Βοιωτίας ΚΑΦΦΕ ΜΑΡΙΑ 2261023212 ti.voiotias@ypes.gr ΚΑΔΜΟΥ 11 32 100 ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Εύβοιας ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 2221078731 ti.evoias@ypes.gr ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 2 341 00 ΧΑΛΚΙΔΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Ευρυτανίας ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2237021383 ti.evritanias@ypes.gr ΝΑΠ. ΖΕΡΒΑ 3 36 100 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
Τμήμα Ιθαγένειας Καρδίτσας ΚΗΡΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2441354401 ti.karditsas@ypes.gr ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ 140 43 132 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Μαγνησίας ΚΡΙΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2421076794 ti.magnisias@ypes.gr ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΣ 95 38 333 ΒΟΛΟΣ
Τμήμα Ιθαγένειας Τρικάλων ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2431063450 ti.trikalon@ypes.gr ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 30 42 132 ΤΡΙΚΑΛΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Φθιώτιδας ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2231030931 ti.fthiotidas@ypes.gr Κύπρου 38 35 132 ΛΑΜΙΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Φωκίδος ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2265352421 ti.fokidos@ypes.gr ΣΤΑΛΛΟΥ 9 33 100 ΑΜΦΙΣΣΑ
Ήπειρος - Δυτική Μακεδονία
Διεύθυνση Ιθαγένειας Ηπείρου-Δυτ. Μακεδονίας ΜΥΡΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2651088180 & 2461350271 di.ipdimak@ypes.gr ΜΑΡ. ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ 62 45 445 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Τμήμα Καθορισμού ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2651088168
Τμήμα Πολιτογράφησης ΝΑΚΚΑΣ ΖΗΚΟΣ 2651088175
Τμήμα Γραμματείας ΚΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2651088162
Τμήμα Ιθαγένειας Άρτας ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2681022383 ti.artas@ypes.gr ΠΕΡ.ΟΔΟΣ & ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 47 100 ΑΡΤΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Θεσπρωτίας ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΟΛΓΑ 2665021154 ti.thesprotias@ypes.gr ΠΑΡΓΑΣ 24 46 100 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Πρέβεζας ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2682028204 ti.prevezas@ypes.gr ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 1 48 100 ΠΡΕΒΕΖΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Κοζάνης ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΓΙΑΣΑ 2461350276 ti.kozanis@ypes.gr ΖΩΝΗ ΕΝΕΡΓΟΥ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 50 100 ΚΟΖΑΝΗ
Τμήμα Ιθαγένειας Γρεβενών ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ-ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 2462353455 ti.grevenon@ypes.gr ΤΕΡΜΑ Κ. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 51 100 ΓΡΕΒΕΝΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Καστοριάς ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2467029038 ti.kastorias@ypes.gr ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ Τ.Θ. 225 52 100 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Φλώρινας ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2385049130 ti.florinas@ypes.gr ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 53 100 ΦΛΩΡΙΝΑ
Πελοπόννησος, Δυτική Ελλάδα & Ιόνιο
Διεύθυνση Ιθαγένειας Πελοποννήσου, Δυτ. Ελλάδας & Ιονίου ΚΑΒΒΑΘΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2613600193 dipdei@ypes.gr Ν.Ε.Ο ΠΑΤΡΩΝ - ΑΘΗΝΩΝ 28 26 441 ΠΑΤΡΑ
Τμήμα Καθορισμού ΜΑΡΑΝΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2613600188
Τμήμα Πολιτογράφησης ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2613600195
Τμήμα Γραμματείας ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2613600196
Τμήμα Ιθαγένειας Αιτωλοακαρνανίας ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2631026825 ti.aitol@ypes.gr ΚΥΠΡΟΥ 37 30 200 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Τμήμα Ιθαγένειας Ηλείας ΣΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ 2621033524 ti.ilias@ypes.gr ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ & ΚΟΚΚΙΝΟΥ 27 100 ΠΥΡΓΟΣ
Τμήμα Ιθαγένειας Κορινθίας ΛΑΤΣΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2741023750 ti.korinthias@ypes.gr ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17 20 131 ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Τμήμα Ιθαγένειας Αργολίδας ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2752027883 ti.argolidas@ypes.gr 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 28 21 100 ΝΑΥΠΛΙΟ
Τμήμα Ιθαγένειας Μεσσηνίας ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2721362740 ti.messinias@ypes.gr ΑΘΗΝΩΝ 173 24 100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Λακωνίας ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2731363439 ti.lakonias@ypes.gr 2 ΧΛΜ Ε.Ο. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΓΥΘΕΙΟΥ 23 100 ΣΠΑΡΤΗ
Τμήμα Ιθαγένειας Αρκαδίας ΦΟΥΚΑ-ΜΠΑΡΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2710222981 ti.arkadias@ypes.gr ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α' 17-21 22 100 ΤΡΙΠΟΛΗ
Τμήμα Ιθαγένειας Κέρκυρας ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2661361612 ti.kerkyras@ypes.gr ΑΛΥΚΕΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 49 100 ΚΕΡΚΥΡΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Κεφαλληνίας ΧΑΡΤΟΥΛΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2671024788 ti.kefallinias@ypes.gr ΛΕΩΦ. ΒΕΡΓΩΤΗ 160 28 100 ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
Τμήμα Ιθαγένειας Ζακύνθου ΠΑΡΤΣΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2695362119 ti.zakynthou@ypes.gr ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 1 ΜΙΚΡΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 29 100 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Τμήμα Ιθαγένειας Λευκάδας ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2645026544 ti.lefkadas@ypes.gr ΠΕΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ & ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 31 100 ΛΕΥΚΑΔΑ
Μακεδονία - Θράκη
Διεύθυνση Ιθαγένειας Θεσσαλονίκης ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2313309610, 2313309368 di.thessalonikis@ypes.gr Τ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ 1 54 008 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Τμήμα Καθορισμού ΠΕΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2313309425
Τμήμα Πολιτογράφησης ΜΙΓΚΟΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2313309212
Τμήμα Γραμματείας ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2313309658
Διεύθυνση Ιθαγένειας Κεντρικής Μακεδονίας ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 2313309146 di.kenmak@ypes.gr Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ 1 54 008 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Τμήμα Καθορισμού ΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2313309314
Τμήμα Πολιτογράφησης ΣΟΥΛΑΔΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2313309624
Τμήμα Γραμματείας ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2313309272
Τμήμα Ιθαγένειας Ημαθίας ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2313309671 ti.imathias@ypes.gr ΣΤΑΔΙΟΥ & ΑΡΙΑΔΝΗΣ 2 59 131 ΒΕΡΟΙΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Κιλκίς ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2341022363 ti.kilkis@ypes.gr ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21 61 100 ΚΙΛΚΙΣ
Τμήμα Ιθαγένειας Πέλλας ΔΑΛΚΑΛΙΤΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2381022907 ti.pellas@ypes.gr ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 58 200 ΕΔΕΣΣΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Πιερίας ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ 2351046475 ti.pierias@ypes.gr ΚΙΤΡΟΥΣ 41 60 134 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Τμήμα Ιθαγένειας Σερρών ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2313309081 ti.serron@ypes.gr ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 67 62 125 ΣΕΡΡΕΣ
Τμήμα Ιθαγένειας Χαλκιδικής ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2313309834 ti.xalkidikis@ypes.gr ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ & Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1 63 100 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
Διεύθυνση Ιθαγένειας Ανατολικής Μακεδονίας-Θράκης ΑΛΜΠΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2531070782 di.anmathra@ypes.gr ΕΚΤΕΝΕΠΟΛ Ο.Τ. 6 69 100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Τμήμα Καθορισμού ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Τμήμα Πολιτογράφησης ΑΛΜΠΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Τμήμα Γραμματείας ΜΠΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Δράμας ΤΑΡΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2521062330 ti.dramas@ypes.gr ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΔΡΑΜΑΣ (1ΗΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 1) 66 133 ΔΡΑΜΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Έβρου ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2551040100 ti.evrou@ypes.gr ΜΑΚΡΗΣ 1 Β Ν.ΧΙΛΗ 68 100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Τμήμα Ιθαγένειας Καβάλας ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2313309861/2510620854 ti.kavalas@ypes.gr ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 2 65 403 ΚΑΒΑΛΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Ξάνθης ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2541083921 ti.xanthis@ypes.gr ΠΕΡΓΑΜΟΥ 14 67 100 ΞΑΝΘΗ
 Αιγαίο
Διεύθυνση Ιθαγένειας Βορείου Αιγαίου ΙΑΤΡΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2251028728 di.vaigaiou@ypes.gr ΣΜΥΡΝΗΣ 1 81 132 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Τμήμα Καθορισμού ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2251028728
Τμήμα Πολιτογράφησης ΙΑΤΡΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2251028728
Τμήμα Γραμματείας
Τμήμα Ιθαγένειας Σάμου ΛΥΓΕΡΑ ΑΝΝΑ 2273087878 ti.samou@ypes.gr ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΣΟΦΟΥΛΗ & ΓΡΑΜΜΟΥ 1 83 100 ΣΑΜΟΣ
Τμήμα Ιθαγένειας Χίου ΚΟΥΓΙΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 2271041063 ti.chiou@ypes.gr ΜΙΧΑΗΛ ΛΙΒΑΝΟΥ 66 82 132 ΧΙΟΣ
Διεύθυνση Ιθαγένειας Νοτίου Αιγαίου ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2241028149 di.naigaiou@ypes.gr ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 28-30 85 100 ΡΟΔΟΣ
Τμήμα Καθορισμού ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2241028149
Τμήμα Πολιτογράφησης ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2241028149
Τμήμα Γραμματείας
Τμήμα Ιθαγένειας Κυκλάδων ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ 2281084105 ti.kikladon@ypes.gr ΕΠΤΑΝΗΣΟΥ 35 84100 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΣ
 Κρήτη
Διεύθυνση Ιθαγένειας Κρήτης ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2810264177 di.kritis@ypes.gr ΕΛΕΥΘΕΡΝΗΣ & ΣΥΒΡΙΤΟΥ 2 71 303 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Τμήμα Καθορισμού ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ 2810264174
Τμήμα Πολιτογράφησης ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2810264173
Τμήμα Γραμματείας ΧΑΤΖΗΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2810264184
Τμήμα Ιθαγένειας Χανίων ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2821023802 ti.chanion@ypes.gr ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟΥ 27 ΟΠΙΣΘΕΝ Μ.Α.Ι.Χ. 73 100 ΧΑΝΙΑ
Τμήμα Ιθαγένειας Ρεθύμνης ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2831024233 ti.rethimnis@ypes.gr ΧΟΡΤΑΤΖΗ 20 74 100 ΡΕΘΥΜΝΟ
Τμήμα Ιθαγένειας Λασιθίου ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2841340454 ti.lasithiou@ypes.gr ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΙΣΟΓΕΙΟ 72 100 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ